XXVI Niedziela Zwykła

1. Od wtorku do piątku adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz.9.00 do 18.00
  2. Msze św. od wtorku do soboty o godz. 18.00. Jutro nie będzie mszy
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  4. W piątek odwiedzę chorych z komunią świętą od godz. 8.30.
  5. W sobotę nabożeństwo pierwszo sobotnie o godz. 8.30 po nim msza św.
  6. Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które będą odprawiane codziennie o godz. 17.30. Modlić się będziemy o ustanie epidemii.
  7. Firma – Urbańscy organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w dniach 3-4 października. Koszt pielgrzymki 120 zł. Nocleg w Domu Pielgrzyma pokoje 4 osobowe. Wyjazd ze Starego Targu o godz. 6.00 3 października
  8. Dzisiaj zbieramy ofiary przy wyjściach z kościoła na sprzątanie naszej świątyni. Za ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.

1. W tym tygodniu msza św. w środę będzie odprawiona o godz. 16.30 z nowenną do MBNP.
  2. W piątek przed południem odwiedzę chorych z komunią św. O 16.30 msza pierwszo piątkowa. O godz.16.00 – nabożeństwo różańcowe.
  3. Dzisiaj zbieramy przed kościołem na sprzątanie naszej świątyni. Bóg Zapłać za ofiary.