XXIX Niedziela Zwykła

STARY TARG

1. W poniedziałek i sobotę msza św. o godz. 9.00, a o godz. 8.30 nabożeństwo różańcowe. Wtorek-Piątek nabożeństwa o godz. 16.30 po nabożeństwie Msza św. Wtorek i czwartek o 15.30 różaniec dla dzieci.
  2. Zbliża się miesiąc listopad czas modlitwy za zmarłych. Na bocznych ołtarzach można zabrać kartki w kopertach na modlitwę wypominkową.
  3. Dzisiaj po mszy o godz. 11.00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  4. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy w liturgii: we wtorek św. Łukasza – Ewangelistę patrona lekarzy i służby zdrowia, w środę wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki – męczennika, a w sobotę św. Jana Pawła II.
  5. Gość Niedzielny – 5zł.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pana Łukasza Klisz. Za tydzień poproszę rodzinę  pana Tadeusza Zielińskiego.
  2. Nabożeństwo różańcowe w piątek o godz. 18.00 i w sobotę o godz. 10.00.
  3. Kartki na wypominki wraz z kopertą można zabrać z bocznego ołtarza.