XXIX Niedziela Zwykła

1. Od poniedziałku do soboty adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz.9.00 do 18.00
  2. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane codziennie o godz. 17.30. Modlimy się o ustanie epidemii.
  3. W październiku na potrzeby kościoła zebrano 680 zł.  Za ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.
  4. Na bocznych ołtarzach są wystawione kartki na wypominki. Można je składać w zakrystii, kancelarii parafialnej i na tacę z dopiskiem na karcie i kopercie Stary Targ
  5. Dzisiaj spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. po mszy o godz.11.00
  6. Z racji wprowadzenia obostrzeń w związku z epidemią w naszym kościele może uczestniczyć na każdej mszy św. 150 osób. Proszę pamiętać o zakładaniu maseczki.
  7. W następną niedzielę przy  wyjściach z kościoła można złożyć ofiary na sprzątanie naszego kościoła.

1. Z bocznego ołtarza można zabrać kartki na wypominki. Można je składać w zakrystii lub na tacę. Proszę zrobić dopisek na karcie i kopercie Nowy Targ.
  2. Z racji obostrzeń epidemiologicznych w kościele we mszy św. może uczestniczyć 50 osób.
  3. W następną  niedzielę przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary na sprzątanie naszego kościoła.
  4. Gość Niedzielny – 6zł.