XXII Niedziela Zwykła

1. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2018/2019. Msza św. dla dzieci i młodzieży o godz. 8.15
  2. Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniach 29 i 30 września. Będziemy prosili NMP Częstochowską o owoce Misji Świętych w naszej parafii. Zapisy w kancelarii. Koszt 130zł. Można wpłacać pieniądze.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi pół godziny przed mszą św.
  4. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzę chorych z komunią św. od godz. 8.30.
  5. W sobotę 8 września Święto Narodzenia NMP. Po mszy św. wieczornej poświęcenie ziarna pod zasiew.
  6. Msze św. od wtorku do soboty o godz. 18.00.
  7. W najbliższą niedzielę w naszej gminie odbędą się uroczystości dożynkowe. Uroczysta msza św. w naszym kościele z poświęceniem wieńcy dożynkowych o godz. 14.00. Nie będzie mszy o godz. 11.00. Po mszy uroczystości przeniosą się na stadion.
  8. Dzisiaj po każdej mszy św. adoracja Najświętszego sakramentu.
  9. Gość Niedzielny – 5zł.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca.
  2. W piątek w godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z komunią św. O godz. 16.30 msza pierwszo piątkowa, a przed mszą okazja do spowiedzi św.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne