XXI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary na sprzątanie naszej świątyni. Za ofiary składam serdeczne BÓG ZAPŁAĆ
  2. Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniach 29 i 30 września. Będziemy prosili NMP Częstochowską o owoce Misji Świętych w naszej parafii. Zapisy w kancelarii. Koszt 130zł.
  3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające o godz. 8.30, a po nim msza święta.
  4. W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. adoracja Najświętszego sakramentu.
  5. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego zostanie odprawiona 3 września – w poniedziałek o godz. 8.00
  6. 31 sierpnia – piątek – od 12.30 – 13.30 przy kościele będzie można zrobić badania w ambulansie diagnostycznym tętnic, osteoporozy, płuc i oskrzeli zakwaszenia Dokładniejsze informacje znajdują się w gablocie parafialnej.
  7. Gość Niedzielny – 5zł.

1. Dziękuję rodzinie p. Gralik za posprzątanie kościoła.
  2. W sobotę nabożeństwo I sobotnie o godz. 10.00, a po nim msza św.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne