XXI Niedziela Zwykła

Stary Targ

1. Dzisiaj przed kościołem zbieramy pieniądze na operację trzyletniego Nikodema ze Sztumu.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek odwiedzę chorych z komunią św. Okazja do spowiedzi od godz. 17.30.
  3. W sobotę zapraszam na nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 8.30, po nim Msza Św.
  4. W niedzielę 3 września będziemy przeżywać Dożynki Gminne z tej racji nie będzie Mszy Św. o godz. 12.00 tylko o 14.00 w intencji Rolników z naszej Gminy. Mszę Św. dożynkową odprawi i kazanie wygłosi ks. Przemysław Ciechanowski – Proboszcz z Kalwy.
  5. W czasie festynu dożynkowego Caritas naszej parafii będzie rozprowadzać ciasto i losy z fantami. Cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc ofiarom, które ucierpiały podczas ostatniej wichury. Serdecznie proszę panie z naszej parafii o upieczenie ciasta na ten cel i przyniesienie go do p. Celiny Skrzyńskiej – dyrektor naszej Caritas.
  6. Serdeczne podziękowania kieruję również do ofiarodawców. Za miesiąc czerwiec zebrano: Dorota Zaborowska – 165zł, Edyta Brytan – 190zł, Monika Mazur – 55zł, Beata Manista – 380zł, Maria Brakoniecka – 60zł, Teresa Wasiewicz – 130zł, wpłata własna -100zł = 1080zł.
  7. Gość Niedzielny – 5 zł. W tym wydaniu Gościa jest płyta z filmem Misja.

1. Dziękuję rodzinie p. Małgorzaty Lewandowskiej za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p. Małgorzaty Iwańskiej
  2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca w godzinach rannych odwiedzę chorych z komunią św. O godz.16.30 Msza Św., a przed mszą okazja do spowiedzi.
  3. W sobotę o godz. 10.00 nabożeństwo pierwszosobotnie, a po nim msza Św.
  4. Serdeczne podziękowania za ofiary na remont. W miesiącu czerwcu i lipcu zebrano: Krystyna Borkowska – 465zł, Barbara Sobczyk – 635zł, Eugenia Amling – 380zł =1480zł.
  5. Gość Niedzielny z filmem Misja – 5zł.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne