XVII Niedziela Zwykła

1. Odpust Parafialny zostanie odprawiony 4 sierpnia – tj. w sobotę o godz. 12.00 – Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi   Wojciech Bieszke – Redemptorysta z Torunia.  Z racji odpustu poproszę aby panie upiekły ciasto na stół dla księży.
  2. Dzisiaj zbieramy ofiary na sprzątanie naszej świątyni. Składam za te ofiary staropolskie Bóg Zapłać.
  3. Rozpoczęliśmy remont plebanii. Zostały zrobione dwa pokoje. Składam podziękowania wszystkim ofiarodawcom. Dziękuję rodzinie Jaszkowskich za ofiarę 1000zl, p. Krystynie Mazurek za ofiarę 400 zł.
  4. Rodzinie p. Burzyńskich dziękuję za wyremontowanie zegara w naszej świątyni.
  5. Wolontariuszom Caritas , p. Witoldowi Szymankowi, rodzinie p. Kamińskich oraz wszystkim ofiarodawcom za pomoc w przygotowaniu posiłku dla pielgrzymów.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca. Z racji przygotowań do odpustu w tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych.
  7. Serdecznie proszę strażaków o niesienie baldachimu, krzyża i lampionów na procesji odpustowej.
  8. Gość Niedzielny – 5zł.

1. Dziękuję rodzinie p. Ireny Jankowskiej za posprzątanie kościoła za tydzień poproszę o sprzątnięcie rodzinę p .Władysławy Gzella.
  2. W I piątek miesiąca msza św. o godz.16.30 . Przed mszą okazja do spowiedzi św.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne