XVI Niedziela Zwykła

STARY TARG

1. Dzisiaj ofiary zbierane do puszek przeznaczone są na sprzątanie kościoła. Za tydzień zbieramy ofiary do puszek na obiad dla pielgrzymów, którzy będą przechodzić przez naszą parafię 28 lipca o godz. 14.00.
  2. W czasie wakacji pamiętajmy o niedzielnej Mszy Św.
  3. Caritas Parafialna wysyła dzieci na kolonie do Mikoszewa wyjazd dzieci 18.07.2016 r. (jutro) przy współpracy z Gminą, która daje transport by dzieci dostarczyć do Mikoszewa i po koloni odebrać. Zbiórka przy kościele w Starym Targu 18.07 o 9.00. z Nowego Targu o godz. 8.30.
  4. W następną niedzielę po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów z racji św. Krzysztofa.
  5. Za tydzień p. Celina Skrzyńska i p. Beata Pazio będą zbierały ofiary na chodnik od godz. 13.00

1. Podziękowania za posprzątanie kościoła rodzinie p. Meus. Za tydzień w sobotę poproszę rodzinę p. Mioskowskich.