XVI Niedziela Zwykła

1. Msze w tym tygodniu: poniedziałek nie ma mszy św., od wtorku do soboty o godz. 18.00,

2. W czwartek przypada wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców – po wieczornej mszy św. poświęcenie pojazdów.

3. Zakończony został remont kuchni i łazienki na plebanii. Koszt samego remontu 64 tyś. złotych plus wyposażenie kuchni w meble i sprzęt 19 tyś. Dziękujemy firmie Energo-bud za  wykonaną pracę i darowiznę w wysokości 5 tyś.  do spłacenia firmie pozostało 13 tyś.

4. W niedzielę 28 lipca w Starym Targu będziemy witać pielgrzymów podążających na Jasną Górę i jak co roku proszą nas o obiad. Zwracam się z prośbą do was parafianie o pomoc w zorganizowaniu obiadu. Całą akcją kieruje Dyrektor Caritas parafialnej – p. Marzena Głowacka.

5. W następną niedzielę przed kościołem zbieramy ofiary na sprzątanie kościoła. Za ofiary składam staropolskie Bóg Zapłać.

6. Gość Niedzielny – 5 zł.

NOWY TARG

1. W piątek msza o godz. 16.30.

2. W następną niedzielę zbieramy ofiary przed kościołem na sprzątanie naszej świątyni. Za ofiary składam staropolskie Bóg Zapłać.