XVI Niedziela Zwykła

1. Odpust Parafialny w tym roku zostanie odprawiony 4 sierpnia – tj. w sobotę o godz. 12.00 – Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi Wojciech Bieszke – Redemptorysta z Torunia.
  2. Dnia 28 lipca przybędzie do nas Elbląska Piesza Pielgrzymka podążająca do Częstochowy. Bardzo serdecznie proszę p. Witolda Szymanka – dyrektora GOKu i wolontariuszy Parafialnej Caritas o pomoc w zorganizowaniu posiłku. Pielgrzymi przybędą do nas około godz. 14.00. Dlatego dzisiaj przed kościołem można złożyć ofiarę na posiłek dla pielgrzymów.
  3. Za tydzień zbieramy ofiary na sprzątanie naszej świątyni.
  4. W środę święto św. Jakuba, Apostoła oraz św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po wieczornej mszy poświęcenie pojazdów.
  5. W czwartek wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców NMP
  6. Gość Niedzielny – 5zł.

1. Dziękuję rodzinie p. Elżbiety Jędrzejczyk za posprzątanie kościoła za tydzień poproszę o sprzątnięcie rodzinę p. Ireny Jankowskiej .

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne