XV Niedziela Zwykła

STARY TARG

1. W czwartek i piątek jedziemy z parafialną pielgrzymką do Lichenia dlatego też w tych dniach nie będzie Mszy Św. Wyjazd o godz. 7.00. spod kościoła w Starym Targu. Autobus podjedzie po pielgrzymów również do Trop Sztumskich o godz. 6.30 i do Nowego Targu o godz. 6.45.
  2. W czasie wakacji pamiętajmy o niedzielnej Mszy Św.
  3. Pomału kończymy chodnik wkoło naszej świątyni i jak to jest przy tego rodzaju inwestycjach czasem koszty wzrastają ponieważ coś trzeba dorobić aby było piękniej. W tym przypadku doszło przełożenie opaski kamiennej wokół kościoła i zamiana chodnika z polbruku koło plebanii na kostkę granitową. Jest to suma 10.000 zł. Myślę, że z Bożą pomocą damy radę. Robimy to dlatego, że jak się coś odłoży to później nie będzie zrobione, a cała inwestycja nie będzie miała wyglądu.
  4. Caritas Parafialna wysyła dzieci na kolonie do Mikoszewa wyjazd dzieci 18.07.2016 r. przy współpracy z Gminą, która daje transport by dzieci dostarczyć do Mikoszewa i po koloni odebrać. Zbiórka przy kościele w Starym Targu 18.07 o  9.00. z Nowego Targu o godz. 8.30.

1. Podziękowania za posprzątanie kościoła rodzinie p. Amling. Za tydzień w sobotę poproszę rodzinę p. Meus.