XIX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj odpust parafialny. Przy wyjściach z kościoła można złożyć ofiary na remonty w naszej świątyni. W zeszłym miesiącu zebrano 500 zł. Z renowacji wróciły żyrandole. Koszt – 9000 zł.  Zakład Wulkanizacja Mobilna Piotr i Beata Pazio z Trop Sztumskich ufundowali renowację jednego żyrandola składając na ten cel ofiarę w wysokości 3000 zł. W piątek zakończyliśmy prace przy ogrodzeniu plebani koszt robocizny  wraz z materiałem to 16.000 zł. Podziękowanie składam naszemu p. Wójtowi Wiesławowi Kaźmierskiemu za ofiarowanie materiału na wykonanie wjazdu na plebanie. Prace przy ogrodzeniu wykonała firma p. Józefa Filbrandta z Nowego Targu – składam serdeczne Bóg Zapłać. 
  2. W następną niedzielę uroczystość Wniebowzięcia NMP odpust w Nowym Targu. Msza odpustowa o godz. 12.30. Po każdej Mszy św. poświęcenie kwiatów i ziół. 
  3. Firma Urbańscy organizuje wyjazd do Lichenia oraz kościoła NMP w Toruniu dnia 21.08.2021. Koszt wyjazdu 90 zł.  Zapisy w firmie.
  4. Podziękowanie składam p. Organiście, p. Kościelnemu, Służbie Liturgicznej, p. Beacie Pazio i Dorocie Matuszak za przygotowanie obiadu oraz paniom, które upiekły ciasto i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie odpustu szczególnie panom niosącym baldachim.
  5. Gość Niedzielny – 6zł. 

Nowy Targ

  1. W środę o 16.30 msza św. i nowenna do MBNP
  2. Msza odpustowa w następną niedzielę o godz. 12.30 
  3. Gość Niedzielny – 6zł.