XIX Niedziela Zwykła

Stary Targ

1. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na sprzątanie naszej świątyni.
  2. Jutro w Waplewie jest odpust ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego. Msza odpustowa o godz. 16.00.
  3. We wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 8.00 i 11.00. O 12.30 msza odpustowa w Nowym Targu. Po każdej mszy poświęcenie ziół i kwiatów.
  4. W następną niedzielę 20 sierpnia w sanktuarium św. Rodziny w Ryjewie odbędzie się doroczny odpust na który zaprasza kustosz sanktuarium ks. Dariusz Morawski. Msza Św. odpustowa zostanie odprawiona o godz. 13.00. Chętnych z naszej parafii zapraszam na pieszą pielgrzymkę do Ryjewa, która wyruszy z naszej świątyni 20 sierpnia o godz. 6.00. Koszt 10 zł. na pokrycie kosztów powrotu.
  5. Msza Św. za pielgrzymów, którzy byli w Częstochowie, Wadowicach, Kalwarii Zebrzydowskiej, Krakowie Łagiewnikach zostanie odprawiona w uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej 26 sierpnia o godz. 18.00.

1. Dziękuję rodzinie p. Andrzeja Domińczaka za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p. Marzeny Grochowskiej.
  2. Odpust w tym roku w naszej świątyni zostanie odprawiony 15 sierpnia o godz. 12.30. Poproszę Panów do baldachimu i krzyża i latarni. Dziewczynki do sypania kwiatów.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne