XIV Niedziela Zwykła

STARY TARG

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca.
  3. Pielgrzymka do Lichenia 14-15 lipca. Proszę się zgłaszać. Koszt z przejazdem, noclegiem, obiadokolacją 140 zł. Są jeszcze wolne miejsca.
  4. Od jutra godzinę przed Mszą Św. w tygodniu będzie godzinna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Jeżeli msza jest o 9.00 to adoracja będzie od 8.00, jeśli o 18.00 to od 17.00. i tak będzie do uroczystości 800-lecia parafii czyli do 6 sierpnia jako nasze przygotowanie do przeżycia tego wielkiego wydarzenia. Zapraszam by znaleźć czas na adorację.
  5. W czasie wakacji pamiętajmy o niedzielnej Mszy Św.
  6. Bóg zapłać za ofiary na chodnik: Irenie i Edmundowi Kalinowskim z Hilden za ofiarę 50 euro oraz byłym parafianom z Gdyni za ofiarę – 200 zł.

1. Podziękowania za posprzątanie kościoła rodzinie p. Werner. Za tydzień w sobotę poproszę rodzinę p. Amling.
  2. Jest już odnowiony ołtarz św. Mikołaja w naszej świątyni.