XIV Niedziela Zwykła

1. Od poniedziałku do soboty zapraszam na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do naszej świątyni. Od godz.8.30 -18.00.
  2. W następną niedzielę zbieramy do puszek przy wyjściach z kościoła na potrzeby remontowe naszej parafii. Ofiary można składać również na konto parafii.
  3. Członkom Żywego Różańca składam serdeczne Bóg Zapłać za komplet nowych obrusów na ołtarze. Obrusy są  już rozłożone.
  4. Gość Niedzielny – 6 zł. W dzisiejszym Gościu jest relacja ze Mszy Św. i poświęcenia pól w Tropach Sztumskich. Zachęcam do kupienia gazety jako ciekawej pamiątki z wydarzeń w naszej parafii i społeczności.
  5. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca po każdej mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.

1. W środę o godz. 16.30 msza św. i Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.