XIV Niedziela Zwykła

Stary Targ

1. W tym roku odpust parafialny odbędzie się 6 sierpnia – niedziela o godz. 12.00. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi J.E .Ks. Bp Dr Józef Wysocki.
  2. W czwartek zapraszam na mszę św. o godz. 18.00 a po mszy na nabożeństwo fatimskie.
  3. Parafia organizuje pielgrzymkę w dniach 7,8,9 sierpnia koszt 220zł. Na pielgrzymim szlaku odwiedzimy Częstochowę, Wadowice, Kalwarię Zebrzydowską, Kraków – Łagiewniki. W cenie wyjazdu są dwa noclegi w domu pielgrzyma w Częstochowie. Zapisy u p. Celiny Skrzyńskiej lub w kancelarii parafialnej. Pieniądze proszę wpłacić do końca miesiąca.
  4. Od 29.07 – 11.08.2017 wyrusza Elbląska Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. Chętni mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak z grupą Zantyr Sztum. Spotkanie organizacyjne 8 i 22 lipca w parafii św. Anny w Sztumie o godz.19.00. Jak każdego roku będziemy gościć pielgrzymów również w naszej parafii na obiedzie dnia 28.07.2017r około godz.14.00 Przybędzie około 100 osób. Serdecznie proszę te osoby, które co roku angażowały się w tę akcję oraz chętnych o zorganizowanie obiadu. Poproszę o upieczenie również jakiegoś KUCHA.

1. Dziękuję rodzinie p. Róży Trunk za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p. Lipińskich

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne