XII Niedziela Zwykła

STARY TARG

1. W piątek Uroczystość Św. Jana Chrzciciela i zakończenie roku szkolnego. Msza Św. na zakończenie roku o godz. 8.00.
  2. Msze Św. w tym tygodniu odprawiane będą następująco: poniedziałek, wtorek, sobota o godz. 9.00. Środa, czwartek, piątek o godz. 18.00.
  3. Bóg Zapłać za ofiary na chodnik w miesiącu maju zebrano:

Dorota Zaborowska – 580 zł
Zofia Grzywińska – 755 zł
Beata i Jan Arentowicz – 750 zł
Edyta Brytan – 570zł
Maria Brakoniecka  – 160 zł
Monika Mazur – 700 zł
Teresa Wasiewicz – 905 zł
Beata Manista – 1295
Ofiarodawca ze Starego Targu – 200 zł
Mariola Dobrzyńska – 100 zł
Rodzina Sander – 1000 zł
Mariola Borowska – 20 zł
Danuta Bilicka – 200 zł
Mieszkaniec Starego Targu – 500 zł
Maria, Roman, Karol Klingenberg – 1500 zł  = 9235 zł

1. Składam również serdeczne podziękowania dla pana Mieczysława Banasika i jego firmy, która za darmo wykonała drenarkę wokół naszego kościoła, a stało się to za przyczyną p. Wiesława Burzyńskiego.
  2. W piątek z racji uroczystości św. Jana Chrzciciela nie obowiązuje post.
  3. Dzisiaj od 14.00 w Tropach Sztumskich p. Beata Pazio i p. Celina Skrzyńska będą zbierały ofiary na chodnik.
  4. Serdecznie dziękuję za przygotowanie posiłku na plebanii na bierzmowanie paniom: Celinie Skrzyńskiej, Krystynie Kogut, Marzenie Głowackiej, Krystynie Wasiewicz
  5. Dziękuję p. Edycie Oryl za prowadzenie w tym roku scholii parafialnej, myślę, że od września rozpoczniemy nowy rok formacyjny. Podziękowania należą się również rodzicom i dzieciom.
  6. Pielgrzymka do Lichenia 14-15 lipca. Proszę się zgłaszać. Już mamy 26 osób. Koszt z przejazdem, noclegiem, obiadokolacją 140 zł.

1. Podziękowania za posprzątanie kościoła rodzinie p. Filbrandt. Za tydzień w sobotę poproszę rodzinę p. Gurtatowskich.
  2. Bóg Zapłać za ofiary na ołtarze do naszej świątyni:

Krystyna Borkowska – 310 zł
Eugenia Amling – 500 zł
Barbara Sobczyk – 320 zł = 1130

1. 27 czerwca tj. w następny poniedziałek wraca do naszej świątyni ołtarz św. Mikołaja, a we wtorek będzie składany przez konserwatorów.
  2. W piątek o godz.16.00 Msza Św. z racji uroczystości św. Jana Chrzciciela.