XI Niedziela Zwykła

  1. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę na Podlasie w dniach 16,17,18 lipca 2018r. Koszt z wyżywieniem i noclegami 400 zł. Zapisy u ks. Proboszcza. Bardzo serdecznie zachęcam. Proszę o wpłacanie pieniędzy. Zobacz cały plan pielgrzymki.  
  2. Msze św.: wtorek – 9.00, środa, czwartek – 18.00, piątek – 8.00, sobota – 16.00 i 18.00
  3. Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa po mszach św.
  4. W następną niedziele po mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na sprzątanie naszego kościoła.
  5. Zbliżają się wakacje czas odpoczynku dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzisiaj nasza scholka również zaczyna urlop wakacyjny. Dziękujemy p. Edycie Oryl i p. Tomaszowi Bogdanowiczowi za pracę przez cały rok z dziećmi i młodzieżą. Dziękuję również dzieciom i młodzieży oraz ich rodzicom za zaangażowanie w czynne życie parafii.  Dziękuję służbie liturgicznej i rodzicom za trud zaangażowania się na rzecz  naszej wspólnoty. Myślę, ze jednak w czasie wakacji nie będzie pustek przy ołtarzu.
  6. Pamiętajmy o tym, że wakacje nie zwalniają nas z obowiązku uczestnictwa we mszy św. tak jak nie mamy wakacji od małżeństwa czy kapłaństwa.
  7. W maju wykonawca zakończył pracę przy wejściu do plebani tzw. „Nowy Ganek” koszt 25 tyś. został w całości uregulowany. Od lipca chciałbym aby rozpoczął się remont pokoi na plebanii. Zakupiłem płyty gipsowe na sufity wełnę mineralną i inne rzeczy do tego potrzebne, ponieważ w pierwszej kolejności musimy ocieplić strop bo bardzo dużo ciepła ucieka przez sufity. Będzie to robić ta sama ekipa co wszystko na plebanii. Jak dotąd robili to za darmo ale etyka i moralność wymagają, że trzeba ich wynagrodzić, ponieważ praca nie będzie trwała przy tym tydzień ale przynajmniej miesiąc. Bardzo bym prosił o zmobilizowanie się w składaniu ofiar byśmy mogli to jakoś wykończyć.
  8. Serdeczne podziękowania kieruję do p. Magdaleny i Edmunda Danielewskich za ofiarowanie drzewa na altankę, która stanie w ogrodzie za kościołem i będzie służyła nie tylko proboszczowi ale również ministrantom i scholi. Panu Norbertowi Schmidt za uprawienie ziemi na tej samej działce by można było zasiać nową trawę i stworzyć miejsce do odpoczynku i towarzyskich spotkań z parafianami. P. Michałowi Kikutowi dziękuję za zrobienie poręczy przy głównych drzwiach wejściowych.
  9. Gość Niedzielny – 5zł.

 

Nowy Targ

  1. Dziękuję rodzinie p. Łukasza Klisz za posprzątanie kościoła za tydzień poproszę o sprzątnięcie rodzinę p. Tadeusza Zielińskiego

 

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne