X Niedziela Zwykła

STARY TARG

1. Dzisiaj niedziela adoracji Najświętszego sakramentu po każdej Mszy Św. krótka adoracja.
  2. Jest miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  3. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe: poniedziałek i sobota godz. 8.30 a po nabożeństwie Msza Św. a od wtorku do piątku o godz. 17.30.
  4. GOK zaprasza na festyn z okazji dnia dziecka 18.06.2016 roku na stadion.
  5. W sobotę na godz. 10.00 zapraszam scholkę na próbę do kościoła.
  6. Parafia organizuje pielgrzymkę do Lichenia od 14-15 lipca(czwartek-piątek). Koszt 140 zł z noclegiem i obiadokolacją. Zapisy u ks. proboszcza w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.
  7. Za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na sprzątanie naszej świątyni.
  8. Dzisiaj i za tydzień spotkanie kandydatów do bierzmowania w niedzielę po mszy o godz. 11.00. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony 13.06 o godz. 18.00
  9. Mam ogromną prośbę by na cmentarzu tzw. stałe śmieci z plastiku i innych tworzyw sztucznych wyrzucać do śmietnika a nie do kompostownika.
  10. Gość Niedzielny – 5zł.

1. Podziękowania za posprzątanie kościoła rodzinie p. młodych. Za tydzień w sobotę poproszę rodzinę p. Wiśniewskich.