Wniebowstąpienie Pańskie

STARY TARG

1. Dzisiaj zbieramy do puszek przed kościołem na sprzątanie naszej świątyni
  2. Dyrektor GOK oraz p. Marzena Tutlewska zapraszają na II Gminny Dzień Dziecka 3 czerwca o godz. 15.00 na stadionie.
  3. Fundacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego z którego dochód przeznaczony jest dla misjonarzy. Sprzęt można składać na placu u p. Józefa Aleksandrowicza. Będzie on odebrany w środę 31 maja o godz. 9.00.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.
  5. W piątek odwiedzę chorych od 8.30. Od godz. 17.30 okazja do spowiedzi św.
  6. Nabożeństwo pierwszo sobotnie o godz. 8.30 po nim msza św.
  7. W następną niedzielę jest uroczystość Zesłania Ducha Św. po mszach św.  adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. W środę kończymy nabożeństwa majowe. W czwartek rozpoczynamy nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa – czerwcowe. Odprawiać je będziemy po mszach św.

1. Dziękuję rodzinie p. Romana Gralika za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p. Barbary Kopczyńskiej.
  2. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Odwiedzę chorych z komunią św. O godz. 16.30 msza św. i okazja do spowiedzi św.
  3. Nabożeństwo pierwszo sobotnie o godz. 10.00 po nim msza św.