Wniebowstąpienie Pańskie

  1. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę na Podlasie w dniach 16,17,18 lipca 2018r. Koszt z wyżywieniem i noclegami 400 zł. Zapisy u ks. Proboszcza.
  2. Za tydzień 20 maja w naszej parafii odbędzie się Wojewódzkie Święto Ludowe. Rozpocznie się mszą św. pod przewodnictwem Bpa Elbląskiego Jacka Jezierskiego o godz. 12.00 w naszym parafialnym kościele. Po mszy św. organizatorzy czyli PSL zapraszają na festyn na stadion całe rodziny. Atrakcje dla dzieci czyli zjeżdżalnie i inne będą darmowe .
  3. W tym tygodniu msze św. od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.
  4. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które odprawiane są po mszy św.
  5. W następną niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończymy okres wielkanocny.
  6. Staropolskie Bóg Zapłać składam państwu Magdalenie i Edmundowi Danielewskim za zrobienie krzyża, który towarzyszył nam w czasie mszy o urodzaje. Dziękuję wszystkim gospodarzom za pięknie zorganizowane nabożeństwa i poczęstunek.
  7. W poniedziałek święto św. Macieja Apostoła, w środę święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski, w czwartek poświęcenie kościoła katedralnego w Elblągu.

 

Nowy Targ

  1. Dziękuję rodzinie p. Cegłowskich za posprzątanie kościoła za tydzień poproszę o sprzątnięcie rodzinę p. Mirosława Śrutkowskiego.

 

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne