Wizyta Świętego Mikołaja w kościele w Starym Targu

4 grudnia w naszej parafii rozpoczęły się rekolekcje adwentowe, które poprowadził Ks. Mateusz Szumski, misjonarz z Czarnomorska koło Odessy – Ukraina. Tego dnia po mszy świętej do kościoła w Starym Targu przybył również Święty Mikołaj.

Wizyta Świętego Mikołaja w kościele była okazją m.in. do wspólnego śpiewania kolęd oraz zabaw z młodzieżą i dziećmi. Po wspólnym kolędowaniu Św. Mikołaj wręczył dzieciom słodycze. Wszystkie dzieci na zakończenie wizyty robiły sobie pamiątkowe zdjęcia z ulubionym Gościem. Dzień spotkania z Mikołajem był dniem wielu przeżyć, wrażeń i pozytywnych emocji.

Atrakcję dla najmłodszych parafian zorganizował Ks. proboszcz Robert Ziemiański razem z parafialnym oddziałem Caritas, GOK-iem oraz Urzędem Gminy wraz z sołtysami.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty Świętego Mikołaja w Kościele. Autorem zdjęć jest Pan Michał Kikut.