VII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary na sprzątanie naszej świątyni. Za ofiary składam staropolskie – Bóg Zapłać
  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do uczestnictwa w tym pięknym nabożeństwie. Przypominam o pisaniu intencji na nowennę.
  3. W tym tygodniu przypada tłusty czwartek. Środa popielcowa w tym roku jest 6 marca.
  4. I piątek miesiąca. Od 8.30 odwiedzę chorych z komunią św. O godz. 17.30 sposobność do spowiedzi pierwszopiatkowej.
  5. I sobota miesiąca – nabożeństwo o godz. 8.30 po nim msza św.
  6. I niedziela miesiąca – po każdej mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po mszy o godz. 11.00 – rozpoczynamy 40 godzinne nabożeństwo przed środą popielcową.
  7. Gość Niedzielny – 5zł.

1. W piątek w godzinach rannych odwiedzę chorych z komunią św. O godz. 16.30 msza św. Przed mszą sposobność do spowiedzi św.
  2. I sobota miesiąca – 10.00 – nabożeństwo po nim msza św.