VI Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu środą popielcową rozpoczynamy Wielki Post. Katolika w tym dniu obowiązuje post ścisły – tylko jeden posiłek do syta i dwa mniejsze. Zachęcam też do spróbowania postu o chlebie i wodzie. Jeżeli ktoś w tym dniu nie będzie pościł zaciąga na siebie grzech.
  2. Msze Św. w środę popielcową o godz. 11.00 i 18.00. Na każdej mszy posypanie głów popiołem na znak pokuty.
  3. Wielki post wiąże się z nabożeństwami wielkopostnymi Drogą Krzyżową i Gorzkimi Żalami. W piątek o godz. 17.30 – zapraszam na Drogę Krzyżową rodziców z dziećmi, młodzież i dorosłych. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – zapraszam w niedzielę o godz. 15.00.
  4. W następna niedzielę po mszy o godz. 11.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa. Jeśli ktoś będzie nieobecny bez usprawiedliwienia zostanie skreślony z listy.
  5. Gość Niedzielny – 5zł.

 

Nowy Targ

  1. Serdeczne podziękowanie za sprzątnięcie kościoła rodzinie p. Wiśniewskich za tydzień poproszę rodzinę p. Marianny Filbrandt.
  2. W tym tygodniu Środa Popielcowa – rozpoczynamy Wielki Post. Msza św. z posypaniem głów popiołem o godz. 16.30.
  3. W piątek o godz. 16.00 – Droga Krzyżowa – po niej Msza Św.
  4. W Starym Targu w następną niedzielę po mszy o godz. 11.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  5. Zapraszam na Gorzkie Żale w niedzielę do Starego Targu na godz. 15.00

 

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne