VI Niedziela Wielkanocna

STARY TARG

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Nabożeństwa majowe w poniedziałek, sobotę o godz. 17.30. w środę, czwartek i piątek o godz. 8.30 a o godz. 9.00 Msza Św. Zmiana spowodowana jest wieczornym przygotowaniem kościoła do I komunii św., która  odbędzie się 7 maja o godz.11.00.
  3. Zachęcam wszystkich a szczególnie młodzież i dzieci do uczestnictwa w nabożeństwach majowych.
  4. W piątek o godz. 18.00 zapraszam dzieci pierwszokomunijne na spowiedź.
  5. We wtorek 3 maja uroczystość Matki Bożej Królowej Polski msze św. jak w niedzielę.
  6. W następną niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  7. Ofiary na chodnik w tym tygodniu złożyli: Marzena i Krzysztof Głowaccy, Rozalia i Franciszek Steinert ze Starego Targu -500 zł., Waldemar Klatt z Nowego Targu – 1000 zł. Ofiarodawcom składam serdeczne staropolskie Bóg zapłać
  8. Mamy stronę internetową parafii – parafiastarytarg.pl. możemy znaleźć tam wszystkie informacje o działalności parafii.
  10. Pielgrzymka do Gietrzwałdu 14 maja o godz.7.00, zapisy u p. Bożeny Kikut, koszt – 30 zł.
  11. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek po mszy o godz. 9.00 odwiedzę chorych z komunią św. w sobotę nabożeństwo pierwszo sobotnie połączone z majowym o godz. 17.30

1. Podziękowania za posprzątanie kościoła rodzinie p. Eugeniusza Sobczyk. Za tydzień w sobotę poproszę rodzinę p .Kazimierza Klimek.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek msza św. o godz.16.00, w sobotę nabożeństwo o 15.30 a o 16.00 msza św.