VI Niedziela Wielkanocna

  1. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę na Podlasie w dniach 16,17,18 lipca 2018r. Koszt z wyżywieniem i noclegami 400 zł. Zapisy u ks. Proboszcza.
  2. 20 maja w naszej parafii odbędzie się Wojewódzkie Święto Ludowe. Rozpocznie się mszą św. pod przewodnictwem Bpa Elbląskiego Jacka Jezierskiego o godz. 12.00 w naszym parafialnym kościele. Po mszy św. organizatorzy czyli PSL zapraszają na festyn na stadion całe rodziny. Atrakcje dla dzieci czyli zjeżdżalnie i inne będą darmowe.
  3. W tym tygodniu msze św. od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.
  4. Do czwartku trwa biały tydzień. W środę pan fotograf po mszy rozda zdjęcia z I komunii dzieci z naszej parafii.
  5. Z racji małej ilości chętnych na pielgrzymkę do Gietrzwałdu wyjazd zostaje odwołany.
  6. We wtorek przypada uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika głównego patrona polski.
  7. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które odprawiane są po mszy św.
  8. Od dzisiaj nasi strażacy w całej parafii będą zbierać datki na nową remizę. Przyjmijmy ich z dobrocią serca ponieważ są oni potrzebni każdemu z nas.
  9. W tym tygodniu wypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje. Będziemy święcić pola wraz ze mszą św. za rolników: w poniedziałek zapraszam rolników z Kątek msza u p. Wiesława Burzyńskiego, we wtorek zapraszam rolników z Trop Sztumskich msza św. u p. Krzysztofa Grzywińskiego, w środę rolników z Nowego Targu msza u p. Ludwika Sander, w czwartek zapraszam rolników ze Starego Targu msza u p. Jerzego Knafla.
  10. Gość Niedzielny

 

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne