VI Niedziela Wielkanocna

STARY TARG

1. Zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych, które są odprawiane w naszej świątyni codziennie po mszy.
  2. Msze św. w poniedziałek i sobotę odprawiane będą o godz. 9.00, od wtorku do piątku o godz. 18.00.
  3. W tym tygodniu obchodzimy Dzień Matki. Wszystkim Mamom dziękujemy za ich miłość, troskę i cierpliwość. Życzymy – błogosławieństwa i pokoju serca!
  4. W niedzielę za tydzień obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  5. GOK w Starym Targu serdecznie zaprasza na uroczystość z okazji dnia Mamy i Taty 25 maja na godz. 16.00.
  6. Firma Adecco i Wójt Gminy Stary Targ zapraszają wszystkich chętnych do pracy w Kwidzynie na rozmowy kwalifikacyjne na stanowisko magazynier, dystrybutor i pracownik produkcji, operator, monter do GOK w Starym Targu 23.05.2017r. o godz. 10.00. Dowóz do pracy zapewnia firma zatrudniająca.
  7. Dzisiaj po mszy o godz. 11.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  8. Zapowiedzi.

1. Dziękuję rodzinie p. Janusza Omieczyńskiego za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p. Romana Gralika.
  2. Za tydzień na mszy św. mamy gości z Nowego Targu na Podhalu. Proszę by na mszy zostawić 2 pierwsze ławki wolne.