V Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które potrwają do 5 kwietnia. Prowadzi je O. Stanisław Janiga z Lubaszowej.
 2. Nauki rekolekcyjne z Mszą Św. w poniedziałek i wtorek o godz. 11.00 i 18.00. We wtorek dzień spowiedzi św. Przybędą księża z dekanatu. Spowiadać będziemy o godz. 10.30 i 17.30. Serdecznie zapraszam. Proszę o skorzystanie z sakramentu pokuty by w czasie Wielkanocy przyjąć Komunię Św. 
 3. W następną niedzielę 10 kwietnia zapraszam na muzyczną Drogę Krzyżową, którą poprowadzi Zespół Nadzieja z Czernina. Rozpoczęcie o godz. 20.00.
 4. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm w sobotę na mszy o godz. 18.00, w niedzielę na mszy o godz. 8.00. Poświęcenie palm o godz. 11.00 rozpoczniemy na zewnątrz kościoła przy Caritasie od ul. Głównej. Odczytamy Ewangelię poświęcimy palmy i procesyjnie udamy się do kościoła gdzie rozpoczniemy mszę Św. 
 5. Dzisiaj i za tydzień gorzkie żale odśpiewamy przed każdą mszą św. Zatem nie będzie ich o godz. 15.00
 6. Przez cały wielki post zbieramy ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

Nowy Targ

 1. W piątek o 16.00 Droga Krzyżowa a po niej msza św. 
 2. W poniedziałek i wtorek rekolekcje. Msza św. z nauką o godz. 16.30.
 3. We wtorek spowiedź od godz. 16.00. Zapraszam 
 4. W następną niedzielę poświęcenie palm na mszy o godz. 9.30
 5. U p. Gieni można składać ofiary na kwiaty na wystrój wielkanocny kościoła.