V Niedziela Wielkiego Postu

1. W tym tygodniu kościół będzie otwarty od 8.00 do 18.00 aby dać ludziom możliwość indywidualnej modlitwy.

2. Dzisiaj nie będzie Gorzkich Żali.

3. Msze będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 18.00. Z racji wprowadzenia restrykcji prosiłbym, by na wieczorne msze św. przychodzili tylko i wyłącznie zamawiający intencje i to tylko w 5 osobowej grupie. Takie samo zarządzenie dotyczy mszy św. niedzielnej.

4. W piątek o 17.30 Droga Krzyżowa.

5. W tym miesiącu nie będę odwiedzał chorych z komunią św.

6. Wszystkie zalecenia Biskupa Elbląskiego co do uczestnictwa we mszach św. i życiu liturgicznym kościoła są podane na stronie internetowej parafii oraz na stronie internetowej Diecezji Elbląskiej.

WSKAZANIA BISKUPA ELBLĄSKIEGO [24 MARCA 2020] – ZOBACZ WIĘCEJ

7. Mimo dyspensy biskupów od uczestnictwa we mszy św. pamiętajmy o modlitwie w swoich domach, rodzinach. Niech pomocą w tym trudnym czasie będzie modlitwa różańcowa, która ma wielką moc. Nie wstydźmy się chwycić za różaniec.  Ten czas niech będzie swoistym czasem rekolekcji przeżywanych w zaciszu swoich domów, przemyśleniem swojego życia i postępowania. 

8. Intencje, które były przyjęte na czas rekolekcji wielkopostnych będą odprawione w innym czasie.

Nowy Targ

1. W tym tygodniu  nie będzie mszy św. ani drogi krzyżowej

2. U p. Eugenii Amling można składać ofiary na kwiaty do wystroju naszej świątyni.