V Niedziela Wielkanocna

 1. W następną niedzielę przy wyjściach z kościoła zbieramy do puszek na potrzeby naszej parafii. W kwietniu zebrano 600zł. Za ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 
 2. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W piątek odwiedzę chorych z komunią św. Jeszcze w tym miesiącu odwiedziny na życzenie czyli proszę o telefon osoby, które chcą abym przyjechał z komunią św. 
 3.  W tygodniu nabożeństwa majowe będą odprawiane o godz. 17.30. W niedzielę odśpiewamy litanię o godz. 7.50 i o 10.50 czyli przed mszami. W ciągu tygodnia w czasie nabożeństwa majowego będziemy odmawiali różaniec modląc się o ustanie epidemii.
 1. Parafia przystąpiła jak co roku do Akcji „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci” – pomagamy przez tę akcję misjonarzom w najbiedniejszych krajach świata Zambii, Kamerunie, Kenii, Tanzanii. Proszę o przynoszenie elektrośmieci na plac przy wadze u p. Józefa  Aleksandrowicza do 8 maja do 11.00. 
 2. We wtorek św. Floriana -patrona strażaków
 3. W sobotę Uroczystość Św. Stanisława Bpa –Patrona Polski – msza o godz. 9.00.
 4. W następną niedzielę 9.05. po mszy o godz. 11.00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.
 5. Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski – Głównej Patronki Polski. Msze św. jak w niedzielę.

Nowy Targ

 1. W środę  msza św. o godz. 16.30. z nowenną do MBNP
 2. W I piątek miesiąca Msza Św. o godz. 16.30. Przed południem odwiedzę chorych z komunią św. Odwiedziny chorych jeszcze w tym miesiącu na życzenie. Proszę w tej sprawie umawiać się telefonicznie 
 3. Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski – Msza o godz. 9.30