V Niedziela Wielkanocna

1. Msze będą odprawiane od wtorku do soboty o godz. 18.00. W poniedziałek nie ma mszy.

2. Rozpoczęliśmy miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa Majowe są odprawianew tym tygodniu o godz. 17.30

3. Dzisiaj po mszach przy wejściu do kościoła zbieramy ofiary do puszek na remonty w naszym kościele. W kwietniu z racji epidemii nie było możliwości. Za ofiary – Bóg Zapłać.

4. Dzisiaj ostatnia msza św. o godz. 18.00. Jest to podyktowane niewielką ilością wiernych, którzy mogą się zmieścić na mszy niedzielnej w sobotę wieczorem i w niedzielę ponieważ liczba nie przekracza dopuszczalnej normy.

5. Dziękuję p. Piotrowi Bugowskiemu i Kazimierzowi Kaczmarczykowi i Krystianowi Pazio za sprzątnięcie cmentarza. P. Krzysztofowi Grzywińskiemu i Norbertowi Schmidt za uporządkowanie działki za plebanią.

6. Bardzo serdecznie proszę o wrzucanie wszystkich śmieci do kosza. Parafia płaci za śmieci 450 zł miesięcznie a kosze stoją puste. Śmieci natomiast wyrzucacie koło koszy. Jeżeli utrzyma się taki stan rzeczy to zlikwiduję kosze i każdy będzie swoje śmieci zabierał do domu.

1. W środę msza święta o godz. 16.30 i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W piątek o 16.30 msza pierwszo piątkowa, a po niej nabożeństwo majowe.

3. Dziękuję p. Mirosławowi Śrutkowskiemu – naszemu sołtysowi za ofiarowanie do naszej świątyni nowego żyrandola. Koszt jednego żyrandola to 1500 zł.