V Niedziela Wielkanocna

1. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę na Podlasie w dniach 16,17,18 lipca 2018r. Koszt z wyżywieniem i noclegami 400 zł. Zapisy u ks. Proboszcza. Zobacz cały plan pielgrzymki.
  2. W Poniedziałek na godz. 10.00 zapraszam dzieci pierwszokomunijne i rodziców na próbę do kościoła.
  3. I komunia św. w tym roku odbędzie się 5 maja tj. w sobotę godz. 11.00.
  4. 12 maja dzieci pierwszo komunijne wraz z rodzicami zapraszam na pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Zapisy u pani Bożeny Kikut. Koszt 35zł. Zachęcam również dorosłych.
  5. W czwartek przypada uroczystość Matki Bożej Królowej Polski msze św. jak w niedzielę.
  6. Dnia 3 maja po Mszy Św. o godz.11.00 Dyrektor GOK zaprasza wszystkich do Gminnego Ośrodka Kultury na spotkanie przy małej czarnej na Żywą lekcję historii – Konstytucja 3- go Maja.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W pierwszy piątek odwiedzę chorych z komunią św. od godz. 8.30. Msza pierwszo piątkowa o godz. 8.00.
  8. Nabożeństwo pierwszo sobotnie o godz. 17.30.
  9. Spowiedź dla dzieci i rodziców pierwszo komunijnych w piątek o godz. 16.00.
  10. We wtorek rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe będą odprawiane po mszy św. poproszę o przystrojenie krzyży i kapliczek przydrożnych.
  11. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na sprzątanie naszego kościoła.
  12. Gość Niedzielny – 5zł

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie p. Natalii Wojewódzkiej . Za tydzień poproszę rodzinę p. Grażyny Cegłowskiej.
  2. W czwartek Msza św. o godz. 9.30.
  3. Z racji komunii i pogrzebu nie będzie mszy w piątek i sobotę. Na nabożeństwo pierwszo sobotnie zapraszam do Starego Targu tych, którzy mają czym i chcą przyjechać.
  4. Próba dzieci pierwszo komunijnych w poniedziałek o godz. 10.00. spowiedź o godz. 16.00.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne