V Niedziela Wielkanocna

STARY TARG

1. Nabożeństwa majowe w naszej świątyni są odprawiane po mszy św. Zachęcam do udziału.
  2. 20 maja organizujemy pielgrzymkę do Gietrzwałdu dla dzieci pierwszokomunijnych. Zapisy u p. Bożeny Kikut. Koszt 35zł. Mogą zapisywać się również chętni.
  3. Serdeczne podziękowania za ofiary zbierane na remont plebanii i potrzeby parafii. W miesiącu marcu zebrano: Dorota Zaborowska – 140zł, Edyta Brytan – 385zł, Monika Mazur – 90zł, Dorota Matuszak i Ewa Meiners – 650zł, Maria Brakoniecka – 60zł, Beata Manista 370zł, za pomniki 700zł = 2395zł. Na koncie mamy 14 tys.
  4. Od poniedziałku do piątku msze św. będą odprawiane o godz. 18.00. Msza św. z soboty przeniesiona jest na środę z racji wyjazdu na pielgrzymkę.

1. Dziękuję rodzinie p. Teresy Szreder za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p. Janusza Omieczyńskiego.
  2. Serdeczne podziękowania za ofiary zbierane na remont plebanii i potrzeby kościoła. W miesiącu marcu zebrano: Krystyna Borkowska – 220zł, Barbara Sobczyk – 335zl, Eugenia Amling – 250zł=805zł. Na koncie mamy 2600zł