Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1.Nabożeństwa majowe odprawiane są jeszcze do środy  po mszach św.

2.Dzisiaj zbieramy ofiary na sprzątanie naszego kościoła. Za ofiary składam Staropolskie – Bóg Zapłać

3.Msze św. od poniedziałku do soboty o 18.00

4.W następną niedzielę o godz. 16.00 – msza św. w Kątkach z poświęceniem odnowionej kapliczki św. Jana Nepomucena i pól.

5.W czwartek rozpoczynamy miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa – nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane po mszach św.

6.W tym tygodniu przypada I czwarte, I piątek, I sobota miesiąca. W piątek od 8.30 odwiedzę chorych z komunią św.

7.W sobotę o 8.30 nabożeństwo pierwszo sobotnie a po nim msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.

8. 10 czerwca – dzieci pierwszo komunijne udają się do Gietrzwałdu podziękować Matce Bożej za dar Eucharystii. Można się zapisywać w kancelarii, zakrystii lub przez telefon – koszt 50 zł. Wyjazd 10 czerwca o godz.7.00. Mogą jechać również wszystkie osoby chętne z parafii.

9. 8 czerwca przypada uroczystość Bożego Ciała – trasa będzie przebiegała jak każdego roku. I ołtarz u p. Kikut, II na skrzyżowaniu ulic Szczepańskiego i Malinowskiego – odpowiedzialna p. Danuta Tomasiak, III ołtarz na placu szkolnym – odpowiedzialna rodzina p. Markowicz, IV ołtarz u P. Rity Nowak. Serdecznie proszę mieszkańców o zrobienie ołtarzy. Naszych wspaniałych strażaków o zabezpieczenie procesji  i niesienie baldachimu oraz krzyża.

1.W środę  o godz. 16.00 nabożeństwo majowe i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy  po nim Msza Św.

2.W piątek o godz. 16.00 nabożeństwo czerwcowe , Nowenna do św. Rocha i msza św. pierwszo piątkowa.

3.W piątek w godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z Komunią Św.

4.Dzisiaj  zbieramy ofiary na sprzątanie kościoła. Za ofiary składam Staropolskie Bóg Zapłać.