Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

1.  Nabożeństwa Czerwcowe odprawiane są po mszy św.
  2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Procesja tylko wokół kościoła po każdej Mszy Św.
  3. Od piątku przeżywać będziemy oktawę Bożego Ciała. Po wieczornych mszach św. procesja wokół kościoła. Oktawa do czwartku 18 czerwca.
  4. W niedzielę 14 czerwca o godz. 15.00 w raz z rocznikiem obchodzić będziemy 20 rocznicę święceń kapłańskich. Mszę św. jubileuszową odprawi i kazanie wygłosi J.E. Ks. Bp. Józef Wysocki. Zapraszam.
  5. Za Tydzień Przy wyjściu z kościoła będziemy zbierać ofiary na potrzeby remontowe naszej parafii. Ofiary można składać również na konto parafialne. W zeszłym miesiącu zebraliśmy 750 zł. Za Ofiary składam Bóg Zapłać.
  6. Z powodu epidemii coroczne modlitwy  i poświęcenie pól nie odbyło się w terminie wyznaczonym. Teraz może gromadzić się do 150 osób dlatego msze na polach u gospodarzy zostaną odprawione od 15 czerwca. W następną niedzielę podam u kogo i o jakiej porze.

1. Wśrodę o 16.30 Msza Św. i nabożeństwo czerwcowe oraz nowenna do MBNP
  2. W czwartek Boże Ciało – Msza Św. i procesja wokół kościoła o godz. 9.30
  3. W piątek o 16.30 msza św. i nabożeństwo czerwcowe.