XI Niedziela Zwykła

1. Nabożeństwa Czerwcowe odprawiane są po mszy św.

2. Od piątku przeżywamy oktawę Bożego Ciała. Po wieczornych mszach św. procesja wokół kościoła. Oktawa do czwartku 18 czerwca.

3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła  zbieramy ofiary na potrzeby remontowe naszej parafii. Ofiary można składać również na konto parafialne. W zeszłym miesiącu zebraliśmy 750 zł. Za Ofiary składam Bóg Zapłać.

4. Coroczne modlitwy  i poświęcenie pól odbędzie się w tym tygodniu. Poniedziałek w Kątkach – u. pana Sołtysa, wtorek w Nowym Targu u p. Omieczyńskich, w środę w Starym Targu u p. Beutler, w czwartek w Tropach Sztumskich u p. Katarzyny i Piotra Bugowskich.  Msze z poświęceniem odprawiane będą o godz. 19.00.

5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

1. We wtorek  o 19.00 Msza Św. z poświęceniem pól o godz. 19.00 u p. Omieczyńskich

2. W piątek o 16.30 msza św. i nabożeństwo czerwcowe. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.