Uroczystość Niepokalanego poczęcia NMP

1. Caritas Parafialna  rozprowadza świece na stół wigilijny. Jest to Wigilijne Dzieło pomocy Dzieciom.

2. Rozpoczęliśmy w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe, które zarazem będą odnowieniem Misji Parafialnych przeżywanych przez nas w październiku 2018r.  Nauki rekolekcyjne odbywać się będą  w poniedziałek i wtorek o godz. 11.00 i 18.00. We wtorek dzień spowiedzi. Z sakramentu będzie można skorzystać  od godz. 10.30 i 17.30. Serdecznie zapraszam

3. Dzisiaj  Dar Serca z Czernina  zbiera przed kościołem ofiary na utrzymanie ośrodka. Akcja to Pola Nadziei.

4. Po mszy o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Godzina Łaski od godz.12.00 – 13.00. O godzinie Łaski powiedziała sama Maryja w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia – 8 grudnia 1947r. w Montichiari (Jasna Góra) we Włoszech pielęgniarce Pierini Gili.

5. U p. Organisty można nabyć opłatki na stół wigilijny.

6. W poniedziałek i wtorek nie będzie rorat. Od środy do soboty roraty o godz. 6.30. zapraszam dzieci i dorosłych.

7. Gość niedzielny – 6 zł.

NOWY TARG.

1. Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. Nauki będą w poniedziałek i wtorek o godz. 16.30.

2. We wtorek od godz.16.00  – czas spowiedzi św.