Uroczystość Najświętszej Trójcy

 1. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę na Podlasie w dniach 16,17,18 lipca 2018r. Koszt z wyżywieniem i noclegami 400 zł. Zapisy u ks. Proboszcza. Bardzo serdecznie zachęcam. Proszę o wpłacanie pieniędzy. Zobacz cały plan pielgrzymki. 
 2. Dzisiaj zbieramy do puszek na sprzątanie naszej świątyni.
 3. W czwartek będziemy przeżywać Boże Ciało. Trasa procesji będzie przebiegać jak w zeszłym roku. I ołtarz u p. Kikut, II ołtarz na skrzyżowaniu ulic Malinowskiego i Szczepańskiego – odpowiedzialna p. Bernadetta Stosik, III ołtarz przy blokach nauczycielskich – odpowiedzialna za koordynację w zrobieniu ołtarza będzie rodzina Markowicz, IV ołtarz będzie u p. Brygidy Nowak . Poproszę mieszkańców o zagazowanie się w pomoc w zrobieniu ołtarzy.
 4. Msze Święte w Boże Ciało odprawiane będą o godz. 8.00 i 11.00. Po mszy o godz. 11.00 przejdziemy uroczystą procesją ulicami Starego Targu. Poproszę o przystrojenie okien domów symbolami religijnymi. Poproszę strażaków o kierowanie ruchem, niesienie baldachimu, krzyża, latarni. Dzieci pierwszokomunijne dziewczynki z naszej szkoły do trzymania wstęg chorągwi, mężczyzn do niesienia chorągwi i feretronów. Poproszę o przystrojenie chorągwi i feretronów.
 5. Macieja Burzyńskiego poproszę o przywiezienie brzózek na trasę procesji
 6. W poniedziałek na godz. 16.00 zapraszam dziewczynki na próbę sypania kwiatów
 7. Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa do Serca Pana Jezusa oraz oktawę Bożego Ciała. Procesja i nabożeństwo będą po mszach św.
 8. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. W pierwszy piątek odwiedzę chorych z komunią św. od godz. 8.30. Od 17.30 okazja do spowiedzi.
 9. Nabożeństwo pierwszo sobotnie o godz. 8.30 po nim msza św.
 10. Podziękowanie składam p. Magdalenie i Edmundowi Danielewskim za ofiarę na wyjazd ministrantów i scholi do lino parku w Malborku.
 11. Gość Niedzielny – 5zł.

 

Nowy Targ

 1. Dziękuję rodzinie p. Jana Koc za posprzątanie kościoła za tydzień poproszę o sprzątnięcie rodzinę p. Jarosława Kulpy.
 2. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Po mszy o godz. 9.30 procesja wokół kościoła. Proszę o przygotowanie procesji jak również dziewczynki do sypania kwiatów.
 3. W piątek w godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z komunią św. Msza pierwszo piątkowa o godz. 16.30. przed mszą okazja do spowiedzi
 4. I sobota miesiąca nabożeństwo o godz.10.00, po nim msza św.

 

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne