Uroczystość Chrystusa Króla

STARY TARG

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  2. Dzisiaj przed kościołem są zbierane ofiary na ośrodek rehabilitacyjno – opiekuńczy Dar Serca w Czerninie.
  3. Jutro i we wtorek nie będzie Mszy Świętej, ponieważ wyjeżdżam na rekolekcje. W sprawach pilnych proszę o kontakt na komórkę.
  4. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy we wtorek w liturgii św. Cecylię patronkę muzyki. Panu organiście i scholi naszej parafii z p. Edytą Oryl na czele składam z tej okazji serdeczne życzenia.
  5. Za tydzień rozpoczyna się Adwent – okres radosnego oczekiwania na przyjście Pana i święta Narodzenia Pańskiego.
  6. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się w naszej parafii 4 grudnia i poprowadzi je w tym roku Ks. Mateusz Szumski misjonarz z Czarnomorska koło Odessy – Ukraina.
  7. Również 4 grudnia parafialny oddział Caritas, GOK i Urząd Gminy wraz z sołtysami organizują św. Mikołaja zapraszam dzieci na Mszę św. o godz.11.00, a po Mszy przybędzie do nas św. Mikołaj.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pana Andrzeja Borkowskiego. Za tydzień poproszę rodzinę  pana Zbigniewa Szulca.
  2. W piątek o 15.00 wypominki, a o 15.30  Msza św.  W sobotę o godz. 10.00 wypominki, a po nich Msza Święta.