Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

1. Jutro Nowy Rok. Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msza św. o godz.11.00. Nie będzie mszy o godz. 8.00.
  2. W sobotę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego-Trzech Króli. Msze św. jak w niedzielę. Po każdej mszy poświęcenie kredy i kadzidła.
  3. Za tydzień w niedzielę 7 stycznia po mszy o godz. 11.00 Wójt Gminy, Dyrektor GOK oraz Parafia zapraszają na koncert kolęd Andrea Lattarii.
  4. Caritas Parafialna zaprasza na bal charytatywny przy OSP w Bukowie . Bal odbędzie się 3 lutego o godz.19.00. Zapisy u p. Celiny Skrzyńskiej. Zachęcamy do włączenia się w akcję pomocy przez zabawę. Zbieramy na łóżka dla chorych i wózki byśmy mogli pożyczać te niezbędne rzeczy za darmo. Koszt 110 zł od osoby.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych z komunią św.
  6. Od 2 stycznia do 25 stycznia msze święte od poniedziałku do piątku o godz.9.00. W soboty o godz. 18.00.
  7. Dzisiaj przed kościołem zbieramy na sprzątanie naszego kościoła.
  8. Żywy Różaniec i członków rady parafialnej zapraszam na spotkanie opłatkowe 14 stycznia na 15.00 na plebanię.
  9. W naszej parafii rozpocząłem kolędę. Do wczoraj odwiedziłem rodziny z Nowego Targu, którym dziękuje za życzliwe i serdeczne przyjęcie.
  10. Plan kolędy od 2.01 – 5.01.2018r.
  • Wtorek 2. 01 – Klecewo od godz. 15.00
  • Środa 3.01 – Kątki – od godz. 13.00
  • Czwartek 4.01 – Stary Targ – gospodarze  – od godz.10.00 – proszę     przyjechać po księdza.
  • Piątek 5.01. – Stary Dwór – od godz.10.00 od osiedla

1. Dziękuję za serdeczne i miłe przyjęcie w czasie kolędy wszystkim mieszkańcom Nowego Targu. P. Leszkowi i Annie Gralik za ofiarę na kościół.
  2. Dziękuję p. Wiesławie Lewandowskiej za posprzątanie kościoła. Za tydzień następna osoba z bloku.
  3. Jutro i 6 stycznia w sobotę msza św. o godz.9.30
  4. Nie będę chodził w tym miesiącu z komunią do chorych
  5. Żywy Różaniec i członków rady parafialnej zapraszam na spotkanie opłatkowe 14 stycznia na 15.00 na plebanię.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne