POMOC DLA UKRAINY

W związku z sytuacją na Ukrainie Parafia Stary Targ, Caritas oraz MOPS organizują zbiórkę materiałów pierwszej potrzeby dla mieszkańców Ukrainy.

Potrzebne będą:

Koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace, ubrania, peleryny przeciwdeszczowe, środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń kuchennych: głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki, środki antyseptyczne/spirytus, maseczki wielorazowe.

Żywność: woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne, zapałki, baterie, zapalniczki, świece, zestawy medyczne.

Zbiórka rusza od poniedziałku (od godz. 8.00). Produkty można przynosić na plebanię w Starym Targu.

BĄDŹMY SOLIDARNI 🇺🇦 Z NASZYMI SĄSIADAMI!