STARY TARG

1. Za tydzień niedziela Bożego Miłosierdzia. Trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia. Dzisiaj przed mszą o godz. 11.00. Jutro przed Mszą o 8.00 i 11.00 od wtorku po mszach.
  2. Jutro drugi dzień świąt – Msze Św. jak w niedzielę.
  3. Do niedzieli trwa oktawa Wielkanocy czyli przez cały tydzień przeżywamy uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Z tej racji w piątek nie obowiązuje post.
  4. Za tydzień Caritas zbiera ofiary na potrzebujących.
  5. Serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w zrobieniu grobu i ciemnicy, służbie liturgicznej, strażakom za wartę przy grobie oraz pomoc w procesji rezurekcyjnej, panu organiście i kościelnemu oraz wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  6. Dziękuję firmie Metal – Trop z Trop Sztumskich za darmowe wykonie dla naszej świątyni dwóch  kwietników.
  7. Podziękowanie składam również państwu Magdalenie i Edmundowi Danielewskim za darmowe wykonanie drzwi do budynku gospodarczego przy plebanii.

1. Podziękowanie wszystkim, którzy pomogli wysprzątać kościół na święta.
  2. Caritas za tydzień zbiera ofiary dla potrzebujących.
  3. Podziękowanie dla wszystkich, którzy złożyli ofiary na kwiaty.