Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1.Serdeczne podziękowania p. Annie i Wiesławowi Bugowskim za zrobienie wystroju świątecznego naszej świątyni. P. Sebastianowi Szwarc, Beacie i Piotrowi Pazio, Dorocie Matuszak za pomoc przy grobie i ciemnicy. Dziękuję również naszym strażakom za wartę przy grobie Pańskim i pomoc przy procesji rezurekcyjnej. Panom Kościelnemu i Organiście oraz służbie liturgicznej za pomoc w Triduum Paschalnym. 

2.Wróciła 14 stacja Drogi Krzyżowej. Następne dwie stacje z racji większych uszkodzeń niż zakładano wrócą dopiero w czerwcu. Przy tej okazji dziękuję rodzinie P. Sander za ofiarę na renowację 13 stacji i pewnej rodzinie za ofiarę na renowację 6 stacji. 

3.Jutro drugi dzień świąt Wielkanocnych. Msze Św. jak w niedzielę.

4.Nowenna do Bożego Miłosierdzia w niedzielę i poniedziałek wielkanocny przed mszą o godz. 11.00, od wtorku do piątku po mszy św. wieczornej, w sobotę przed wieczorną mszą . 

5.Niech Zmartwychwstały Chrystus napełni was nadzieją, radością i pokojem. Obfitych łask i błogosławieństw od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz spokojnych Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim Parafianom i Gościom. 

6.Gość Niedzielny – 10 zł. 

Nowy Targ

1.W środę msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy o godz. 16.30

2.Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych msza św. o godz.9.30

3.Serdeczne podziękowania składam całej ekipie, która wystroiła i wysprzątała kościół na święta oraz panom, którzy przygotowali procesję   rezurekcyjną.