Niedziela Zesłania Ducha Świętego

  1. Od poniedziałku do soboty będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – 18.00. Zapraszam aby znaleźć czas na krótką modlitwę w ciszy. Z tej racji nabożeństwo czerwcowe będzie odprawiane o godz. 17.50 i po nim msza św.
  2. Jutro drugi dzień Zielonych świąt – święto NMP Matki Kościoła. Msza Św. o godz. 18.00
  3. Firma Energobud rozpoczęła prace przy remoncie kuchni i łazienki na plebanii. Jak zawsze w takich momentach proszę was o wsparcie byśmy mogli wykonać zamierzone prace.
  4. 20 czerwca będziemy przeżywać Boże Ciało. Trasa procesji będzie przebiegać jak w zeszłym roku. I ołtarz – u p. Kikut, II ołtarz na skrzyżowaniu ulic Malinowskiego i Szczepańskiego odpowiedzialna p. Bernadetta Stosik, III ołtarz przy blokach nauczycielskich – odpowiedzialna z koordynację w zrobieniu ołtarza rodzina p. Markowicz, IV ołtarz u p. Brygidy Nowak. Poproszę o zaangażowanie mieszkańców w zrobienie ołtarzy. Zwracam się z prośbą do strażaków o zabezpieczenie trasy procesji oraz o niesienie baldachimu krzyża i lamp. Dziewczynki z naszej parafii poproszę o sypanie kwiatów.
  5. W Ryjewie 20 czerwca w Boże Ciało odbędzie się koncert zespołu Siewcy Lednicy o godz. 16.30. Wstęp wolny.
  6. Gość Niedzielny –  5 zł w Gościu film z I pielgrzymki papieża do Polski

NOWY TARG

  1. Jutro Św. NMP – Matki Kościoła – Msza Św. o godz. 16.30.
  2. 20 czerwca – Boże Ciało – poproszę o przygotowanie dziewczynek do sypania kwiatów i procesji wokół kościoła.