I Niedziela Wielkiego Postu

  1. Wielki Post wiąże się z nabożeństwami wielkopostnymi Drogą Krzyżową i Gorzkimi Żalami. W piątek o godz. 17.30 – zapraszam na Drogę Krzyżową rodziców z dziećmi, młodzież i dorosłych. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – zapraszam w niedzielę o godz. 15.00.
  2. W następna niedzielę 25.02 będziemy gościć jednego z misjonarzy, którzy w październiku wygłoszą misje parafialne – O. Krzysztofa Stankowskiego z Torunia. Wygłosi do nas kazania jako przygotowanie do misji parafialnych.
  3. W zakrystii lub kancelarii można składać ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego.
  4. Za tydzień po mszach św. będziemy zbierać ofiary do puszek na sprzątanie naszej świątyni.
  5. Gość Niedzielny – 5zł.

 

Nowy Targ

  1. Serdeczne podziękowanie za sprzątnięcie kościoła rodzinie p. Marianny Filbrandt za tydzień poproszę rodzinę p. Gurtatowskich.
  2. W piątek o godz. 16.00 – Droga Krzyżowa – po niej Msza Św.
  3. Zapraszam na Gorzkie Żale w niedzielę do Starego Targu na godz. 15.00

 

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne