Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

1. Msze będą odprawiane od wtorku do soboty o godz. 18.00. Z racji wprowadzenia restrykcji prosiłbym by na wieczorne msze św. przychodzili tylko i wyłącznie zamawiający intencje i to tylko w 5 osobowej grupie.

2. Wszystkie zalecenia Biskupa Elbląskiego co do uczestnictwa we mszach św. i życiu liturgicznym kościoła są podane na stronie internetowej parafii oraz na stronie internetowej Diecezji Elbląskiej.

WSKAZANIA BISKUPA ELBLĄSKIEGO [4 KWIETNIA 2020] – zobacz więcej

WSKAZANIA BISKUPA ELBLĄSKIEGO [24 MARCA 2020] – zobacz więcej

3. Jutro poniedziałek wielkanocny – msze św. jak w niedzielę o godz. 8.00 i 11.00.

4. Do soboty trwa nowenna przed uroczystością Bożego Miłosierdzia transmitowana online o godz. 20.30 przez portal społecznościowy Facebook.

5. Wytyczne co do pierwszej komunii św., również są podane na stronie internetowej. Gdy wszystko się uspokoi podamy nowy termin komunii w naszej parafii. Najprawdopodobniej będzie to termin jesienny.

1. Jutro msza św. o godz. 9.30