Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Św.

1.Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po mszy św. wieczornej. Serdecznie na nie zapraszam. 

2.Jutro święto NMP Matki Kościoła – Msza Św. o godz.11.00

3.W Następną niedzielę Przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy i Dzień Matki. W swoich modlitwach pamiętajmy o naszych matkach tych żyjących i tych, które odeszły do wieczności. 

4.W czwartek 30 maja przypada uroczystość – Bożego Ciała. Msza Św. będzie o godz. 11.00 a po niej procesja do czterech ołtarzy. Bardzo bym prosił o zaangażowanie się w przygotowanie procesji nie tylko tych osób, które są wyznaczone. 

I Ołtarz – u p. Kikut– poproszę, tych którzy mieszkają po sąsiedzku z każdej strony o pomoc

II Ołtarz – na osiedlu za cmentarzem. Na skrzyżowaniu ulic Szczepańskiego i Malinowskiego. Poproszę mieszkańców osiedla pod przewodnictwem p. Danuty Tomasiak

III Ołtarz – na placu przy szkole. Poproszę mieszkańców bloku nauczycielskiego oraz sąsiadów mieszkających w pobliżu na ul. Głównej i Staszica  o zrobienie ołtarza pod przewodnictwem Janusza i Katarzyny Markowicz. 

IV Ołtarz – przy domu p. Brygidy Nowak – poproszę mieszkańców domu oraz sąsiadów o zrobienie ołtarza.

Prośbę kieruję również do naszych strażaków na ręce p. Arkadiusza Treć – Prezesa OSP w Starym Targu o zabezpieczenie procesji na drodze oraz liturgicznie 

5.W następną niedzielę zbieramy ofiary na sprzątanie naszego kościoła. Bóg Zapłać.

6.Wójt Gminy Stary Targ Sebastian Szwarc, Prezes OSP Stary Targ Arkadiusz Treć zapraszają na Powiatowe Święto Strażaka w sobotę 25.maja. O godz. 12.00 msza św. w intencji strażaków, po mszy św. uroczysty apel na stadionie po nim poczęstunek.  O godz. 20.00 strażacy zapraszają do remizy na zabawę koszykową przy dobrej muzyce. Przy wejściu strażacy będą zbierać wpisowe na sztandar. 

Nowy Targ 

1.W środę  msza św. i nowenna do MBNP      

2.W piątek o 16.30 msza św. 

3.W następną niedzielę zbieramy ofiary na sprzątanie naszego kościoła. Bóg Zapłać