Niedziela – Trójcy Przenajświętszej 

1.W czwartek 30 maja przypada uroczystość – Bożego Ciała. Msza Św. będzie o godz. 11.00 a po niej procesja do czterech ołtarzy. Bardzo bym prosił o zaangażowanie się w przygotowanie procesji nie tylko te osoby, które są poproszone ale wszystkich

I Ołtarz – u p. Kikut– poproszę, tych którzy mieszkają po sąsiedzku z każdej strony o pomoc

II Ołtarz – na osiedlu za cmentarzem. Na skrzyżowaniu ulic Szczepańskiego i Malinowskiego. Poproszę mieszkańców osiedla pod przewodnictwem p. Danuty Tomasiak

III Ołtarz – na placu przy szkole. Poproszę mieszkańców bloku nauczycielskiego oraz sąsiadów mieszkających w pobliżu na ul. Głównej i Staszica  o zrobienie ołtarza pod przewodnictwem Janusza i Katarzyny Markowicz. 

IV Ołtarz – przy domu p. Brygidy Nowak – poproszę mieszkańców domu oraz sąsiadów o zrobienie ołtarza.

Prośbę kieruję również do naszych strażaków na ręce p. Arkadiusza Treć – Prezesa OSP w Starym Targu o zabezpieczenie procesji na drodze oraz niesienie krzyża, baldachimu. Panów poproszę o zabranie chorągwi. Na procesję zapraszam dzieci pierwszokomunijne oraz dziewczynki do sypania kwiatów. Próba do sypania kwiatów odbędzie się w środę o godz.16.00 przy kościele. Pana Krzysztofa Benz poproszę o przywiezienie brzózek do ołtarzy.

2.Dzisiaj niedzielę zbieramy ofiary na sprzątanie naszego kościoła. Bóg Zapłać.

3.Od piątku oktawa Bożego Ciała – procesja wokół kościoła po wieczornej mszy św. 

4.W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszo sobotnie o godz.8.30 po nim msza św. 

5.Biskup Elbląski na piątek po Bożym Ciele udziela dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych dla diecezjan oraz osób, które tego dnia przebywają w granicach diecezji elbląskiej.

Nowy Targ 

1.W środę  msza św. i nowenna do MBNP      

2.W czwartek Boże Ciało o godz. 9.30 msza św. i procesja wokół kościoła . poproszę panów o organizację procesji. Dziewczynki zapraszam do sypania kwiatów.

3.Dzisiaj zbieramy ofiary na sprzątanie naszego kościoła. Bóg Zapłać