Niedziela Palmowa

1. Msze będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 18.00. Z racji wprowadzenia restrykcji prosiłbym by na wieczorne msze św. przychodzili tylko i wyłącznie zamawiający intencje i to tylko w 5 osobowej grupie.

2. Wszystkie zalecenia Biskupa Elbląskiego co do uczestnictwa we mszach św. i życiu liturgicznym kościoła są podane na stronie internetowej parafii oraz na stronie internetowej Diecezji Elbląskiej.

WSKAZANIA BISKUPA ELBLĄSKIEGO [24 MARCA 2020] – ZOBACZ WIĘCEJ

3. W tym tygodniu przeżywamy Trzy Święte dni. Wielki Czwartek, Wielki Piątek, Wielką Sobotę. Liturgia zaczynać się będzie o godz. 18.00. Z racji restrykcji, że w kościele może znajdować się tylko 5 osób poproszę o pozostanie w domach. Liturgię z naszego kościoła transmitować będziemy na portalu społecznościowym Facebook. (Parafia Św. Szymona i Judy Tadeusza w Starym Targu)

Zobacz Fanpage: Parafia Św. Szymona i Judy Tadeusza w Starym Targu na Facebooku

 4. W  wielką sobotę zgodnie z zarządzeniem Biskupa Elbląskiego nie ma poświęcenia pokarmów w kościele. Można to uczynić samemu w domu lub za pomocą mediów telewizyjnych.

5. W niedzielę msza Św. Rezurekcyjna o godz. 6.00 bez procesji. Zgodnie z ustawą od 12 marca w mszach św. może uczestniczyć do 50 osób łącznie z księdzem i służbą liturgiczną. Proszę jednak zachować zdrowy rozsądek. Jeżeli po przeliczeniu osób byłoby więcej to będą wypraszane. Tak jest na dzisiaj. Sprawdzajmy jednak informacje ponieważ może to ulec zmianie na jeszcze większe restrykcje.

Nowy Targ

1. Msza Św. w Niedzielę Wielkanocną o godz. 8.00 bez procesji rezurekcyjnej .

2. Msza Św. w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 9.30