Niedziela Trójcy Przenajświętszej

STARY TARG

  1. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze Św. o godz. 8.00 i 11.00. po Mszy Św. o godz. 11.00 uroczysta procesja ulicami Starego Targu. Poproszę o przygotowanie ołtarzy, posprzątanie wokół domów oraz przystrojenie okien domów symbolami religijnymi. Poproszę strażaków, dzieci pierwszokomunijne, dziewczynki z naszej szkoły do trzymania wstęg przy chorągwiach. Proszę również o przystrojenie chorągwi i feretronów.
  2. W poniedziałek na godz. 16.00 zapraszam dziewczynki na próbę sypania kwiatów.
  3. Jutro rozpoczynają się prace przy chodniku wokół naszej świątyni. Proszę o ostrożność przy poruszaniu się na placu kościoła. Z tej racji nie będzie w tym roku w oktawie Bożego Ciała procesji wkoło kościoła.
  4. Zapraszam na nabożeństwa majowe codziennie o 17.30.
  5. Zebraliśmy już na chodnik 50 tyś zł., zostało do uzbierania 25 tyś. wszystkim składam serdeczne i gorące Bóg zapłać. Za tydzień podam szczegółowe rozliczenie.

 

NOWY TARG

  1. Podziękowania za posprzątanie kościoła rodzinie p. Ryszarda Skucha. Za tydzień w sobotę poproszę rodzinę p . Marcina Olejarczyka.
  2. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Po Mszy Św. o godz. 9.30 procesja wokół kościoła. Poproszę o przygotowanie procesji, a dziewczynki do sypania kwiatków.
  3. Rodzina państwa Omieczyńskich zasponsorowała malowanie ogrodzenia wokół naszego kościoła. Składam wam serdeczne podziękowania. Dziękuję również wszystkim, którzy pomogli w tej akcji.